Jsme přátelé, jsme rodina, jsme tým, který se zajímá o oblast zdraví a snaží se hledat nejlepší možné řešení pro každého z Vás. Snažíme se komplexně pomáhat všem, kterým mnohdy klasická medicína nestačí.

Zajímá nás Váš zdravotní, duševní, energetický stav a mnohem více.

MILAN

Celostní medicínou jsem se začal zabývat v roce 1997, kdy mě k tomu dovedly závažné problémy. Vydal se k jednomu panu léčiteli a ten mi od samého počátku říkal kolego, což mě velmi překvapilo, protože jsem k této oblasti téměř neměl vztah. Nedalo mi to a zeptal jsem se, proč mi říká kolego. Prozradil mi, že ze mě cítí potenciál pomáhat lidem při jejich cestě ke zdraví. Nechal jsem to být. Věnoval jsem se nadále své práci, po půl roce jsem s touto společností jel na pracovní výjezd (seminář) na Filipíny. Zde jsem se seznámil se šamanem, který nás zasvěcoval do základních tajů práce s energiemi a také jsme v jeden podvečer učili na pláži posílat energie na dálku, učili se ji cítit a směrovat ji na místo určení. To mě, tak moc nadchlo, že se mi okamžitě vybavila vzpomínka na léčitele, který mi před půl rokem říkal kolego. Po návratu z Filipín jsme s ním začal spolupracovat.

Následně jsem absolvoval různá školení, kurzy a semináře, tak abych mohl rozvíjet svou oblast předurčení, především své silné stránky.

Postupem doby se k mým masážím přidalo zasvěcení do REIKI I, II, III a mistr. Shambala 1024, Homocystein, Plazmová terapie, Spinová technologie regenerace organismu, Tibetské mísy a další.

V roce 2007 jsem se těmto záležitostem začal věnovat naplno.

Stále jsem nalézal nové a nové oblasti, které zapadaly do celkového systému hojnosti, zdraví a pohody.  Zajímalo mě zdraví, zdraví kompletně od základu, kombinací různých technik a technologií, obnovuji zdraví, harmonizuji organizmus. Ten pocit, kdy můžete pomáhat lidem je nepopsatelný.

Avšak stále mi to nestačilo, chtěl jsem se posouvat dále, a tak jsem před 5 – ti lety začal pracovat s pijavicemi lékařskými. Přihlásil jsem se na seminář, kde jsem se seznámil s panem Radkem Legátem a stali se z nás přátelé. Díky Radkovi, jsem zjistil, jak jsou pijavice úžasné a co vše dokáží a začal jsem s nimi pracovat. Léčil jsem s nimi například křečové žíly, bolesti zad a mnoho dalšího. V průběhu let, mi prošlo rukama nespočet klientů, a protože se někteří z nich se neodvážili k přiložení pijavice, hledal jsem řešení, jak to nahradit, a proto jsme se s Radkem rozhodli spolupráci a vznikla česká ŽIVA pro život.

ADÉLA

Já jsem vystudovala vysokou školu, obor Ekonomie, pracovala jsem v Praze pro velké a známé korporátní podniky, avšak celou dobu jsem cítila, že to není to, co mě naplňuje, že to není můj správný životní směr.

Od útlého dětství jsem diabetik, píchala jsem si 6x denně inzulín, a nakonec jsem dostala inzulínovou pumpu. Cukrovka mi s sebou přinesla spoustu dalších zdravotních komplikací, kde mnohdy lékaři a medicína přestali nestačili.

Rozhodla jsem se, že vše musím řešit jinou cestou, nějakým způsobem to své zdraví, a nejen to podpořit.

V roce 2020 mě cesta zavedla na jednu krásnou chaloupku v podhůří Jeseníků ke dvou milým lidem. Ano, hádáte správně, byl to Milan a Věruška.

S Milánkem jsem začala řešit své zdraví, a to komplexně. Přišli jsme na spoustu věcí, hodně mi pomohl a co víc, v prosinci téhož roku jsem nečekaně zjistila, že jsem těhotná. Nyní jsem šťastná maminka úžasného a zdravého rošťáka.

Milan mi byl celé těhotenství nápomocen, pomáhal mi na dálku i u porodu, posílal mě i maličkému spoustu energie a my jsme vše nádherně zvládli.

Naše cesty se však nadále propojovaly a z přátel se stala rodina. Vždy, když přišla zdravotní, duševní i jiná komplikace, Milan s Věruškou tu pro mě byli, získali moji bezmeznou důvěru.

Jednoho dne mi nabídli možnost spolupráce a díky nim, jsem se seznámila s celým konceptem ŽIVA a především s úžasným Radkem Legátem. Jsem za to neskutečně vděčná. Děkuji celému vesmíru právě za tyto lidi v mém životě, protože vše, co dělají, a to jak, pomáhají druhým, dává opravdu hluboký smysl. Postupem času jsem si uvědomila, že mojí životní cestou, je také pomáhat druhým a stále se posouvat.

VĚRKA

Dlouhá léta se věnuji cestovnímu ruchu, a vždy mi hodně záleželo na zdraví, nejen na mém, ale také na zdraví mých blízkých a svých klientů. U všech jsem řešila jejich zdravotní stav nejen doma, ale především také na dovolené, aby si ji užili, tak, jak se patří. Chtěla jsem, aby byli moji klienti vždy naprosto spokojení a fit.

Produkty ŽIVA jsem na doporučení Milana užívala i při mých cestách po celém světě, například při návštěvě Venezuely, Mexika či Brazílie, a především v Egyptě mi tyto produkty velmi pomáhaly.

Postupem času jsem se o všechny tyto své zkušenosti podělila i s mými klienty.

Mělo to velké ohlasy a já vždy tyto věci velmi podporovala, a proto jsem se rozhodla, že do toho jdu s mým mužem Milánkem.

Chci celý tento koncept zdraví a mou upřímnou radost z produktů, a nejen z nich předávat dál všem, těm, kteří to potřebují.